press to zoom
Mountain Lake
Mountain Lake

press to zoom
Дом в снегу
Дом в снегу

press to zoom

press to zoom
1/3

Bajkał

 

Słyszysz Syberia, myślisz – Bajkał. Mityczne miejsce dla niejednego Polaka bez względu na wiek. Być może po raz pierwszy z nazwą geograficzną zetknęłaś, zetknąłeś się w szkole podczas lektury „Lalki" Prusa, z której pobyt Wokulskiego na Syberii zapadł Ci najbardziej w pamięci. Być może na lekcjach historii ze ściśniętym sercem słuchałaś, słuchałeś o tragicznych losach tysięcy Polaków, którzy nie z własnej woli znaleźli się na tej szerokości geograficznej. A może opowieści pisarzy: Jacka Hugo-Badera, Andrzeja Stasiuka lub Michała Książka wzbudziły w Tobie „syberyjski zew"?

Marzenie

Każdy powód jest dobry, aby zrealizować swe marzenia, szczególnie te, które wydawało się, że są niemożliwe do zrealizowania.
Podpowiem Ci, dlaczego w marcu warto przejechać samochodem po zamarzniętym Bajkale z Wyspy Olchon na Wyspy Uszkani. Gdzie można kupić najsmaczniejszego omula wędzonego na ciepło. A może chciałabyś, chciałbyś zasmakować „struganiny" (surowego, zmrożonego mięsa) z omula? Wskażę zatoki bajkalskie, w których woda nagrzewa się nawet do 20 st. i kąpiel w jeziorze sprawia przyjemność nie tylko morsom. To zaledwie początek listy atrakcji, które mogę dla Ciebie zorganizować w Irkucku, Listwiance, Bolszom Gołoustnym, Sludiance, na Wyspie Olchon.

Przygoda
 

Gdy już zdecydujesz się na wyjazd, zostanę Twym przewodnikiem-opiekunem, który program dopasuje do Twej czasowej i finansowej dyspozycyjności, a gdy spotkamy się na lotnisku w Irkucku, rozpocznie się dla Ciebie niezapomniana przygoda obfitująca w bogate doznania zmysłowe, gwarantowane przez syberyjską przyrodę, ludzi, krajobrazy.